• 25 Kasım 2022 Cuma
  • 26 Kasım 2021 Cumartesi

10:30 - 11:30

ZİRVE AÇILIŞI VE PROTOKOL KONUŞMALARI

11:30 - 12:00

T.C CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VİDEO KONFERANSLA PROGRAMA KATILIMI

12:00 - 12:30

PROJE SERGİ ALANI GEZİSİ

12:00 - 12:30

GİRİŞİMCİLİĞİN 2. KURALI / MEHMET KOÇ- GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI VAKFI BAŞKANI

12:30 - 14:30

ÖĞLE ARASI

14:30 - 15:30

1. OTURUM

METAVERSE'TE İŞ VE GİRİŞİMCİLİK FIRSATLARI
MODERATÖR:
  • ŞENOL VATANSEVER - BENGÜ TÜRK TV TEKNOLOJİ VE GELECEK PROGRAMI YAPIMCISI VE MODERATÖRÜ, DİJİTAL BİZ DERGİSİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ
PANELİSTLER
  • DOÇ. DR. ALİ MURAT KIRIK - MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ
  • AVUKAT SEFA KARCIOĞLU - MULTIVERSERA TEKNOLOJİ YATIRIMLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ
  • AVUKAT OĞUZ EVREN KILIÇ - BLOKZİNCİR VE KRİPTO VARLIK DERNEĞİ BAŞKANI

15:30 - 16:00

ARA

16:00 - 17:00

2. OTURUM:

FİNANSAL TEKNOLOJİLER ALANINDA GELECEK TRENDLERİ
MODERATÖR:
  • ERDAL KILIÇ – SİTE LOJİSTİK
PANELİSTLER
  • SİNAN KADIOĞLU – ZİRAAT KATILIM DİJİTAL BANKACILIK VE KANAL YÖNETİMİ BAŞKANI
  • GÖKTÜRK YETİM – MACELLAN İLERİ TEKNOLOJİ A.Ş CEO
  • ÖMER YURTTAŞ - FONANGELS FİNANSAL TEKNOLOJİLER YÖNETİCİSİ

17:00 - 17:30

ARA

17:30 - 18:30

3. OTURUM:

ENERJİ KAYNAKLARI, KULLANIM MODELLERİ VE İKLİM ETKİSİ
MODERATÖR:
  • KADİR GURBETÇİ
PANELİSTLER
  • OSMAN ATAMAN – E-MOBİLİTE DERNEĞİ BAŞKANI- FULL CHARGER A.Ş YKB
  • ALTUĞ KARATAŞ – MÜSİAD ENERJİ VE ÇEVRE SEKTÖR KURULU BAŞKANI

10:30 - 11:30

4. OTURUM:

GİRİŞİMCİ MASA / GİRİŞİMCİLİK SOHBETLERİ
MODERATÖR:
  • HİLMİ ÖĞÜTCÜ / EGİRİŞİM
PANELİSTLER
  • M.SELMAN DÖNMEZ / TİTRA TEKNOLOJİ A.Ş / ALPİN İNSANSIZ HELİKOPTER
  • İBARHİM ZORLU / ÇINAR BEZ ÇANTA YÖNETİM KURULU BAŞKANI

11:30 - 12:00

ARA

12:00 - 13:00

5. OTURUM:

SAVUNMA SANAYİ ALANINDA TÜRKİYE'NİN LİDER ROLÜ VE GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİ
MODERATÖR:
  • BİLAL AKTAŞ – SSB KALİTE TEST VE SERTİFİKASYON DAİRE BAŞKANI
PANELİSTLER
  • İLHAMİ KELEŞ – SAHA İSTANBUL KÜMELENMESİ GENEL SEKRETERİ
  • HÜSEYİN EMRE – SSTEAK A.Ş GENEL MÜDÜR YARDIMCISI
  • YÜKSEL ÜNAL – SSB HAREKET DESTEK GRUP BAŞKANI
  • YASİN YILMAZ – ECEMTAG KONTROL TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

13:00 - 14:00

ÖĞLE ARASI

14:00 - 15:00

6. OTURUM:

GIDA GÜVENLİĞİ VE KATMA DEĞERLİ TARIM UYGULAMALARI
MODERATÖR:
  • FAHRETTİN AKSAKAL – BAHARSUN ENERJİ TARIM HAYVANCILIK A.Ş GENEL MÜDÜRÜ
PANELİSTLER
  • İBRAHİM YUMAKLI – T.C. TARIM BAKAN YARDIMCISI
  • SEYDA ERTUĞ – ENGİN TARIM YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  • GÖKHAN ÖZERTAN – BOĞAZİCİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ

15:00 - 15:30

ARA

15:30 - 16:30

7. OTURUM:

GİRİŞİMCİLERE TEŞVİK, FON VE DESTEKLERE ERİŞİM ARAÇLARI
MODERATÖR:
  • MUHAMMET KASAPOĞLU – ENTERTECH İSTANBUL TEKNOKENT GENEL MÜDÜRÜ
PANELİSTLER
  • YAVUZ KUŞ – FONANGELS YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  • BİLAL TOPÇU – TEKNOPARK İSTANBUL GENEL MÜDÜRÜ
  • MUSTAFA KÜRŞAD ÇETİN - ZİRAAT KATILIM PERAKENDE BANKACILIK GRUP BAŞKANI

16:30 - 17:00

ARA

17:00 - 18:00

GİRİŞİMCİLİK YOL HARİTASI VE STK LAR EROL YARAR: MÜSİAD KURUCU BAŞKANI ve İBF BAŞKANI

18:00 - 18:30

ARA

18:30 - 20:30

9.GİV GİRİŞİMCİLİK ÖDÜL TÖRENİ

20:30 - 20:45

KAPANIŞ